Minth - pikowana sofa w velvetowej tkaninie

Sofa Minth

Cechy:
 • Możliwość zmiany wymiarów : Tak
 • Termin realizacji : 47 dni roboczych
 • Gwarancja : 2 lata

  3 270,00 zł brutto.

  szerokość 190 cm

  wysokość 76 cm

  głębokość 100 cm

  możliwość zmiany wymiarów

  Informacje o produkcie:

  • pikowane oparcie i podłokietniki
  • wypełnienie siedziska pianka HR i sprężyny
  • wypełnienie oparcia elastyczna pianka 
  • standardowo guziki w kolorze obicia istnieje możliwość wyboru guzików kryształowych
  • w tym przypadku sofa wykonana w pluszowej tkaninie
  • możliwość wykonania sofy w innym rozmiarze

  Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. Oferujemy bezpieczny transport na terenie całego kraju ( bez wnoszenia mebli ).

  Minth - pikowana sofa w velvetowej tkaninie

  Kiedy kupujesz meble do salonu zwracasz uwagę nie tylko na ich design, ale także jakość wykonania. Wiesz bowiem, że kanapa, sofa czy fotel będą wyjątkowo często eksploatowane przez domowników oraz gości. Uwzględniając to, w jakich pozycjach lubią oni wypoczywać zaproponuj im strefę relaksu, którą będzie prawdziwą oazą wyciszenia, a kiedy trzeba zamieni się w miejsce tętniące życiem. Na siedząco, półleżąco lub leżąco — relaks w każdej pozycji będzie komfortowy, kiedy wybierzesz Minth - pikowaną sofę w velvetowej tkaninie. Została ona zaprojektowana tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom nie tylko ciała, ale też ducha. Dlatego zachwyca wygodnym siedziskiem, rozłożystymi podłokietnikami, niskim oparciem oraz sporych rozmiarów głębokością, a zarazem cieszy oko przyjemnym odcieniem tapicerki. W dotyku materiał obiciowy jest pluszowy, ciepły i niezwykle przytulny.

  Charakterystyka mebla

  Minth - pikowaną sofę w velvetowej tkaninie to gwarancja relaksu na najwyższym poziomie. Siedząc na niej, rozpieszczasz nie tylko ciało, ale też zmysły. To wszystko za sprawą przemyślanych detali i elementów, które są charakterystyczne dla bogatych mebli angielskich czy ludwikowskich. Również ten projekt ma elementy luksusowe — guziki powlekane w kolorze obicia lub kryształowe, dwie obszerne poduchy, bogato pikowane oparcie i podłokietniki. Siedzisko zostało wypełnione pianką HR i sprężynami, a zatem zapewnia optymalną elastyczność bez odkształceń.

  W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

  tel.  14 61 00 173 
  kom. 784 644 133
  biuro@meblefox.com

  KolekcjaChesterfield
  Możliwość zmiany wymiarówTak
  Termin realizacji47 dni roboczych
  Gwarancja2 lata

  Produkty Powiązane

  Top