Narożniki według rozmiaru 

There are 35 products.

Podkategorie

Narożniki małe

Małe pokoje w zbiorowym budownictwie wymagają specyficznego umeblowania, dzięki któremu będą funkcjonalne, a jednocześnie zagwarantują wszystko, co może wpłynąć na wyższy komfort życia. W dwupokojowym mieszkaniu zazwyczaj jeden z pokoi pełni funkcję salonu i sypialni, dlatego niezbędny jest w nim mebel łączący obie z tych funkcji. Najlepszym rozwiązaniem do takich wnętrz są małe narożniki rozkładane, zajmujące minimum przestrzeni, a jednocześnie zapewniające miejsce do siedzenia i wygodny mebel do spania. Modele, jakie znajdziesz w naszej kolekcji to również doskonałe wyposażenie do pokoju nastolatka, w którym obok łóżka i kanapy lub fotela musi się jeszcze zmieścić biurko oraz kilka innych mebli. Oferujemy narożniki małe z funkcją spania w kilku różnych wzorach, w układzie lewo i prawostronnym, pozwalającym na dopasowanie do układu pomieszczenia i pozostałego umeblowania. Atutem większości naszych modeli są proste, uniwersalne kształty idealnie pasujące do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Narożniki małe dostępne są też w wersji stylizowanej do małych saloników w klimacie angielskim lub prowansalskim.

Narożniki średnie

Kanapy narożne z kategorii średnich pod względem wielkości to komfortowe meble, które nie sprawdzą się w małych wnętrzach, ale będą doskonałym rozwiązaniem w dużych salonach, w których wydzielono strefę wypoczynkową i jadalną. Z uwagi na szerokość sięgającą nawet trzech metrów stanowią też doskonałe meble do pokoi telewizyjnych, w których przewiduje się jedynie kino domowe i wygodne miejsce do siedzenia. W większych salonach lub loftach narożniki średnie rozkładane mogą pełnić funkcję spania codziennego lub okazjonalnego pod warunkiem, że dostępna przestrzeń pomieszczenia pozwala na rozłożenie. W kategorii znajdziesz zarówno modele wyróżniające się klasycznym prostym wzornictwem, jak i narożniki średnie stylizowane na modele angielskie lub prowansalskie, wyróżniające się masywną sylwetką, szerokimi podłokietnikami i dużą liczbą poduszek oparcia. Proponujemy również bardzo funkcjonalne narożniki ze zdejmowanym pokrowcem, pozwalające na okresowe czyszczenie bez potrzeby wzywania do domu ekipy piorącej. Wszystkie nasze narożniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnie wykończone. 

Narożniki duże

Narożniki duże to nowoczesne meble tapicerowane, które mogą pełnić funkcje sypialne lub zachowywać jedynie charakter dziennego mebla wypoczynkowego w domowym kąciku relaksu. Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz dopuszczają urządzanie takich stref w centralnej części pokoju, z dala od ścian i wejść. W domach jednorodzinnych, w których przewidziano przestronny pokój centralny, albo hol, a także w loftach, w których powierzchnia umożliwia takie aranżacje, świetnie sprawdzą się w takiej roli duże narożniki do salonu. W naszej ofercie znajdziesz różne modele takich narożników o wymiarach przekraczających standardowe rozmiary mebli wypoczynkowych. Proponujemy również duże narożniki z funkcją spania, które po rozłożeniu zapewnią komfortowy sen więcej niż jednej osobie. Takie modele możesz wykorzystać w starym budownictwie, w którym mieszkanie ma mało pomieszczeń o dużej powierzchni. Tworząc strefę wypoczynkową wykorzystasz ją również w charakterze sypialni. Narożniki duże z funkcją spania to rozwiązanie dla tych osób, które cenią przestrzeń i uwielbiają spać w komfortowych warunkach. Oferujemy klasyczne modele w wielu kolorach tapicerki.

na stronie
Showing 1 - 24 of 35 items

Top