Sofy według rozmiaru 

There are 226 products.

Podkategorie

Sofy 1-osobowe

Wygodne i bardzo funkcjonalne sofy 1 osobowe to idealne rozwiązanie do małych mieszkań, a także do pokoi wynajmowanych na kilka miesięcy lub lat. To zarówno praktyczny mebel dla singla, jak i dla dwójki rodzeństwa zajmujących ten sam pokój czy małżeństwa preferującego spanie oddzielne. Sofy 1 osobowe rozkładane doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń zajmując dyskretne miejsce wśród innych mebli, albo też dominując w wystroju, w centralnym miejscu, gdzie przyciągają uwagę piękną tapicerką i rozłożystą sylwetką. Każdy z modeli w naszej kolekcji wyposażony jest z funkcję rozkładania, dzięki którym może pełnić rolę stałego łóżka, albo spania okazjonalnego. W postaci złożonej sofy 1 osobowe z funkcją spania doskonale sprawdza się, jako wygodne, przestronne fotele idealne podczas seansu w domowym kinie czy wypoczynku przy dobrej lekturze lub wartościowej rozmowie. Polecamy również modele ze zdejmowanym pokrowcem, który ułatwia utrzymanie mebla w czystości lub szybką i niedrogą zmianę designu. Wszystkie nasze sofy 1 osobowe rozkładane posiadają własny, niepowtarzalny styl, od kwiecistej, angielskiej elegancji po proste kompozycje nowoczesne.

Sofy 2-osobowe

Eleganckie, niezwykle wygodne i piękne sofy do spania 2 osobowe to idealne meble dla młodych małżeństw w pierwszym mieszkaniu, albo dla osób lubiących mieć dużo miejsca do spania w niewielkim mieszkaniu. Poszczególne modele wykonane zostały z myślą zarówno o codziennym, jak i okazjonalnym spaniu, ale też bez problemu mogą pełnić rolę dziennego mebla wypoczynkowego i wspaniałej ozdoby salonu lub pokoju dziennego. W kolekcji zgromadziliśmy sofy 2 osobowe rozkładane w wielu różnych stylach, od masywnych, kwiecistych modeli w stylu angielskim i prowansalskim po bardziej nowoczesne meble o prostej konstrukcji, idealne do klasycznych i nowoczesnych stylizacji wnętrz w nowym budownictwie. W kategorii znajdziesz również sofy 2 osobowe bez funkcji spania, w ciekawym stylu glamour wyróżniającym się lekka konstrukcja na drewnianych, toczonych nogach oraz wyjątkowo eleganckie sofy Chesterfield, wnoszące do wystroju salonu sporo wytworności. Polecamy także modele ze zdejmowanym pokrowcem, który można łatwo poddać czyszczeniu przywracając meblowi piękny wygląd.  Sofy 2 osobowe z funkcją spania to połączenie funkcjonalności, komfortu i efektownego designu dopasowanego do stylu wnętrza.

Sofy 3-osobowe

Sofy 3 osobowe są funkcjonalnymi meblami przeznaczonymi zarówno dopełnienia funkcji sypialnianych, jak do roli wypoczynkowej w pokoju dziennym. Cechą wyróżniającą te modele jest ich szerokość przystosowana do komfortowego siedzenia trzech osób. Możliwość rozłożenia do formy łóżka pozwala na wykorzystanie mebla w charakterze wyposażenia sypialni dedykowanego dwóm osobom, bądź jednej, lubiącej dużo miejsca. W kolekcji znajdziesz zarówno sofy rozkładane 3 osobowe, jak i wersje nierozkładane, wśród których wyróżniają się piękne meble stylizowane w klimacie retro, jak i wyjątkowo wytworne sofy Chesterfield. W kategorii przyciąga uwagę bardzo zróżnicowane wzornictwo zarówno w kontekście wykorzystanej tapicerki, jak i formy oraz stylu mebla. Znajdziesz tu odpowiedni model zarówno do salonu w stylu angielskim, jak i do wnętrz glamour czy francuskich. Wszystkie meble z kolekcji, w tym sofy 3 osobowe z funkcją spania zostały wykonane z wykorzystaniem sprężyn i doskonałej jakości pianki tapicerskiej, dzięki czemu zachowują niezmienność przez wiele lat. Polecamy również ciekawe sofy z wieloma dodatkowymi poduszkami.

Sofy 4-osobowe i większe

Nowoczesne budownictwo to również znacznie bardziej komfortowe wnętrza, a przede wszystkim przestronne pomieszczenia, w których bez problemu zmieścisz zestaw mebli i zachowasz odpowiednią przestrzeń do przemieszczania się. Sofy 4 osobowe to meble właśnie do takich wnętrz, w których możesz zapewniać dużo miejsca do siedzenia dla swoich gości, a przy okazji wygodne miejsce do popołudniowej drzemki lub sjesty przez telewizorem. Zaletą sof 4 osobowych jest ich szerokość pozwalająca Ci na położenie się nawet w pozycji złożonej, dzięki czemu bez problemu możesz przespać się w ciągu dnia, jeśli odczuwasz taką potrzebę. Sofy 4 osobowe to również doskonałe miejsce do wspólnego seansu z przyjaciółmi czy też na rodzinne spotkanie z filmem familijnym. Oferowane przez nas modele w większości wyposażone są w funkcję rozkładania do spania oferując powierzchnię sypialną dostatecznie komfortową dla dwóch osób. W kolekcji znajdziesz też klasyczną wersalkę spełniającą podobne wymagania, ale nowocześniejszą w stylu i wyróżniającą się lżejszą sylwetką. Każda z sof w tej kategorii z powodzeniem spełni też funkcję codziennego mebla w sypialni.

na stronie

Sofa Flower z funkcją spania, pojemnikiem na pościel i ściąganym pokrowcem.

2 240,00 zł
Szybki podgląd
Showing 1 - 24 of 226 items

Top