Tkaniny przyjazne dla zwierząt 

Wytrzymałość, która sprosta czteronogim przyjaciołom

Nasze tkaniny przyjazne dla zwierząt to odpowiedź na potrzeby właścicieli pupili. Wybierając nasze tkaniny meblowe, inwestujesz w materiał odporny na ślady pazurów, sierść oraz inne "niespodzianki", które są częścią życia z czworonogami. Tworzone z myślą o łatwości czyszczenia i odporne na zaciągnięcia, pozwalają na bezstresowe dzielenie przestrzeni domowej ze swoimi futrzastymi przyjaciółmi.

Design z myślą o domowym zoo

Piękno tkanin nie musi być kompromisem. Oferujemy szeroką paletę kolorów i wzorów, które będą uzupełnieniem każdego wnętrza, jednocześnie maskując sierść naszych domowych towarzyszy. Pozwól sobie na styl, który przetrwa radość i zabawę, jaką wnosi do domu obecność zwierząt.

Komfortowe i bezpieczne rozwiązania dla Twoich pupili

W MebleFox dbamy o to, by tkaniny były nie tylko przyjazne dla domu, ale także dla samych zwierząt. Stosujemy materiały nieuczulające i miłe w dotyku, by zapewnić komfort odpoczynku nie tylko dla Ciebie, ale i dla Twojego zwierzaka. Z tkaninami przyjaznymi dla zwierząt każdy zakątek domu staje się miejscem przyjaznym dla członka rodziny na czterech łapach.

There are 113 products.
na stronie
Showing 1 - 24 of 113 items

Top