Lovely - zgrabna pikowana sofka

Sofa Lovely

Cechy:

   2 890,00 zł brutto.

   Wymiary:

   szerokość 150 cm

   wysokość 85 cm

   głębokość 115 cm

   głębokość siedziska 70 cm


   Informacje o produkcie:

   • sofa nierozkładana
   • pikowane oparcie i podłokietniki
   • tapicerowany na stałe
   • sofa z podłokietnikami na jednej wysokości z oparciem
   • standardowo guziki w kolorze obicia istnieje możliwość wyboru guzików kryształowych
   • w tym przypadku sofa wykonana w pluszowej tkaninie

   Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. Oferujemy bezpieczny transport na terenie całego kraju ( bez wnoszenia mebli ).

   Lovely - zgrabna pikowana sofka

   Lubisz kontrasty? Zwłaszcza podczas aranżacji wnętrz i zakupu mebli masz szansę wcielić w życie swoje zamiłowania do łączenia stylów. Lovely - zgrabna pikowana sofka to jedna z propozycji, którą docenią esteci. Jest nie tylko piękna i solidna, ale dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się nie tylko w salonie. Możesz wstawić ją także do holu, gabinetu czy sypialni, aby delektować się jej wyglądem oraz odpoczywać wygodnie, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

   Mebel łączy w sobie cechy charakterystyczne dla stylu angielskiego z ubiegłych wieków, jak również elementy nowoczesne. Żywa i nasycona kolorystyka w połączeniu z masywnym charakterem siedziska tworzy efekt, sprawdzający się idealnie we wnętrzach skandynawskich, glamour, nowojorskich czy art deco. Z powodzeniem możesz wykorzystać go jako harmonijną część większego projektu lub zupełnie zaskakujący i kontrastowy element. Z każdą z tych ról prezentowana sofa poradzi sobie świetnie, ponieważ niczym kameleon potrafi dopasować się do różnych nurtów aranżacyjnych.

   Charakterystyka mebla

   Prezentowana przez nas zgrabna pikowana sofka Lovely to siedzisko bez funkcji rozkładania. Ze względu na podniesione podłokietniki i oparcie, które jest na tym samym poziomie, mebel gwarantuje wygodny wypoczynek zarówno w pozycji leżącej, jak również siedzącej. Miękkie siedzisko stanowi zachętę do tego, aby usiąść i zanurzyć się w przyjemnej pluszowej tkaninie. Zostało wypełnione w taki sposób, aby elastycznie dopasowywać się do ciała, nie odkształcając się i nie powodując wgnieceń.

   W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

   tel.  14 61 00 173 
   kom. 784 644 133
   biuro@meblefox.com

   Produkty Powiązane

   Top