Velsoft - tkaniny przyjazne zwierzętom

Velsoft 207

Cechy:
  • Termin realizacji : 15 dni roboczych
  • Gwarancja : 2 lata
    140 cm

167,00 zł brutto.

Wymiary:

  • szerokość 140 cm 
  • skład: 54 % Akryl, 25 % Poliamid, 14 % Poliester, 7% Bawełna
  • Martindale 150 000 cykli
  • zastosowanie- tapicerka meblowa, dekoracje

Prezentowana tkanina Velsoft to flock tkanina pochodząca z Izraela, która jest ugruntowanym liderem w produkcji tkanin tapicerskich na świecie i słynie z produktów najwyższej jakości. To nowość w naszej ofercie, warta Państwa uwagi. 


Jest mięsista, delikatnie mechata niczym futerko przez co nieprawdopodobnie miła w kontakcie ze skórą. Nie posiada wyraźnej struktury czy wzoru, za to jest dostępna w palecie aż dwudziestu modnych, nasyconych kolorów. Piękne odcienie szarości, musztardowa żółć, soczysty turkus i czerwień, klimatyczne indygo i łagodne beże, dają duże pole dla projektanta wnętrz. 

Warto podkreślić iż samo czyszczenie tej tkaniny jest dziecinnie proste. Po pierwsze każda wylana na nią substancja nie wsiąka w nią, a jedynie utrzymuje się na jej powierzchni w formie kropelek, które można po prostu strzepnąć. A po drugie jeśli już zrobimy na niej suche plamy, można je zwyczajnie zmyć wodą bez dodatku jakiegokolwiek detergentu. Takie czyszczenie możemy przeprowadzać wielokrotnie nie tracąc przy tym właściwości tej tkaniny. 

Dodatkowym jej atutem jest fakt że jest bardzo odporna na zarysowania i ma bardzo wysoki stopień ścieralności – powyżej 150 tysięcy cykli ścieralności według metody Martindale. Tkanina tapicerska Velsoft jest takze pod wszelkimi względami zgodna z międzynarodowymi standardami co gwarantuje jej przyznany certyfikat Oeko-Tex 100 (klasa III). Możemy się z nią czuć bezpiecznie, zarówno we wnęrzu dla dorosłych jak i dla dzieci ponieważ jest także przyjazna dla środowiska i nie zawiera szkodliwych środków chemicznych. To jedna z tkanin najlepsza jakościowo w naszej ofercie. Znajduje ona zastosowanie jako tkanina meblowa a także jako tkanina dekoracyjna.


PIELĘGNACJA

Tkanina jest poddawana innowacyjnym procesom produkcyjnym, w wyniku których tworzona jest jej bariera ochronna. Nylonowe włókna zapewniają niewiarygodną odporność na plamy i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Krok 1
Dzięki unikalnym właściwościom tkaniny (wstępna hydrofobowość) rozlany płyn gromadzi się na jej powierzchni przez co może zostać łatwo usunięty za pomocą suchej ściereczki lub ręcznika papierowego. Wystarczy go przyłożyć i poczekać na wchłonięcie zabrudzenia.

Krok 2
Pozostałe zabrudzenia wystarczy usunąć wodą, przy pomocy szczoteczki wykonując delikatne ruchy aż do całkowitego zaniknięcia plamy. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń można użyć środków czyszczących na bazie wody, nie czyścić chemicznie, nie wybielać. Nie używać suszarki, pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.

Krok 3
Tak jak wszystkie rodzaje dobrego aksamitu, tkanina nylon welur,  jest wrażliwa na zagniecenia, co uwydatnia naturalne piękno materiału. Wszelkie powstałe zagniecenia można usunąć lekkim strumieniem pary.

Krok 4
Po wyschnięciu podnieść włos, wyczesując delikatną szczoteczką.

*Dopuszczalne są nieznaczne różnice odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.  Istnieje możliwość, że kolory tkanin na zdjęciach różnić się będą od koloru danej tkaniny w rzeczywistości. W celu dokładnego dobrania koloru prosimy zamówić próbkę wybranej tkaniny. Wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

tel.  14 61 00 173  
kom. 784 644 133
biuro@meblefox.com

Szerokość140
Termin realizacji15 dni roboczych
Gwarancja2 lata

Produkty Powiązane

Top