Pufy według funkcji 

There are 56 products.

Podkategorie

Pufy rozkładane

Pufa to mebel wyjątkowy zarówno z punktu widzenia jego wykorzystania, jak i w kontekście ekonomiki. Jako całkowicie prosta, schematyczna konstrukcja pozwala na przystosowanie jej do wielu różnych funkcji, począwszy od roli miękkiego stolika do kanapy, przez miejsce do siedzenia po przedłużenie lub rozbudowanie kanapy narożnej. Jeszcze więcej funkcji mogą zaoferować nasze pufy rozkładane, które w kilka chwil można przystosować do roli spania. Meble z tej kategorii z uwagi na ich ograniczoną szerokość sprawdzają się, jako spanie codzienne tylko w przypadku mało wymagających osób, jednak bez problemu można zaoferować nocleg odwiedzającemu gościowi lub położyć na niej dziecko we własnej sypialni. Pufy rozkładane do spania to doskonałe rozwiązanie w ograniczonej przestrzeni wnętrza zwłaszcza, że bez problemu można taki mebel umieścić pod stołem czy ławą, gdzie nie zajmuje miejsca w wolnej przestrzeni pokoju. Pufy rozkładane to meble tapicerowane, które możesz dostosować do już posiadanego kompletu w określonym stylu wzorniczym lub kolorystyce. Ściągany pokrowiec umożliwi szybkie i wygodne pranie.

Pufy ze ściąganym...

Pufa od lat traktowana jest, jako praktyczny mebel pomocniczy zapewniający wygodne miejsce do siedzenia przy stole lub rezerwowe siedzisko, kiedy odwiedzą nas goście. Prosta konstrukcja i optymalne rozmiary sprawiają, że jest to mebel łatwy do schowania w niewielkim kącie pokoju, a można go też wsunąć pod blat stolika. Szczególne zalety mają zgromadzone w tej kategorii pufy ze ściąganym pokrowcem, których dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania w czystości. Pokrowiec starannie dopasowany do wielkości mebla jest łatwy do zdjęcia i dzięki temu można go wyprać lub oddać do czyszczenia, jeśli ulegnie zabrudzeniu. Pufa jest meblem mocno eksploatowanym z uwagi na możliwość jej wykorzystywania w wielu różnych zastosowaniach. Częste siadanie, opieranie nóg, stawianie talerzy z ciastkami czy przekąsek naraża ją na szybsze zniszczenie czy przetarcie. Zdejmowany pokrowiec to atut umożliwiający szybką wymianę pokrycia bez potrzeby inwestowania w nowy, kosztowny mebel. Pufy ze ściąganym pokrowcem to idealne wyposażenie do pokoju dziecka, nastolatka, a także do pokoju wypoczynkowego i jako siedzisko przed toaletkę.

Pufy z pojemnikiem

Pufa ze schowkiem jest meblem dedykowanym małym pomieszczeniom, świetnie sprawdzającym się w starych blokach, w pokojach młodzieżowych i dziecięcych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne bywa ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni wnętrz. Nasze pufy z pojemnikiem to meble bardzo funkcjonalne, mogące pełnić rolę dodatkowego siedziska przy stole, ale również uzupełnienia toaletki w sypialni czy miejsca do zabawy dla dziecka. Atutem modeli jest nie tylko ich wielkość oraz konstrukcja sprzyjająca schowaniu pod stołem czy w małym zakątku pomiędzy meblami, ale też pojemnik pod siedziskiem. To świetny schowek na dziecięce zabawki, koc, dodatkową poduszkę czy czasopisma, jeśli mebel przeznaczony jest do pokoju wypoczynkowego. Pufy ze schowkiem oferujemy zarówno w wersji pełnej, w formie regularnej kostki umieszczonej wprost na podłożu oraz w wersji lżejszej, bardziej eleganckiej, z wyraźnie oddzielonym szerszym siedziskiem i masywnymi nogami, typowymi dla mebli prowansalskich, skandynawskich czy angielskich. Wybierając model z odpowiednią tapicerką bez problemu dostosujesz go do nowoczesnej lub stylowej aranżacji wnętrza.

Pufy pikowane

Pufy to meble o zastosowaniu uniwersalnym sprawdzające się w każdej aranżacji, od wnętrz klasycznych, przez rustykalne, stylizowane na retro czy glamour po wnętrza nowoczesne. Pomimo swojej bardzo prostej konstrukcji także ten niepozorny, ale bardzo funkcjonalny mebel może przyjmować dziesiątki różnych form, stylem dopasowanych do innych mebli. W tej kolekcji znajdziesz wyjątkowe, bardzo eleganckie pufy pikowane, które doskonale uzupełnią wystrój wnętrza, w którym wykorzystano miedzy innymi meble w stylu Chesterfield lub francuskim. W ciekawej, wytwornej wersji pufy tracą znaczeni mebli dodatkowych, uzupełniających, a stają się jednym z ważniejszych elementów wyposażenia, stanowiąc na przykład uzupełnienie damskiej toaletki w eleganckiej sypialni. Pikowane pufy z naszej kolekcji zostały zaprojektowane z uwzględnieniem cech wzornictwa francuskiego i brytyjskiego, w którym przyciąga uwagę charakterystyczny kształt pikowanego siedziska i kolorystyka tapicerki typowa dla mebli w aranżacjach barokowych i francuskich. Ekskluzywność podkreślają też nóżki o charakterystycznym ludwikowskim profilu.

Pufy w skórze naturalnej

Małe mieszkania wymagają specjalnie dobranych mebli, dzięki którym zawsze znajdzie się dodatkowe miejsce dla niespodziewanego gościa bez potrzeby zastawiania i tak już ciasno zagospodarowanej przestrzeni. Pufy to idealne meble do takich mieszkań podobnie, jak mogą być dobrym rozwiązaniem w domach osób lubiących duże pomieszczenia z ograniczonym do minimum umeblowaniem. Zaletą puf jest ich wielkość i poręczność, bowiem można je wstawić praktycznie wszędzie i przystosować do wielu różnych funkcji. Pufy ze skóry, jakie znajdziesz w tej kategorii to meble o szczególnym uroku, bowiem łączą w swojej formie praktyczność i funkcjonalność z elegancją oraz wysoką trwałością materiału. Skórzana pufa to świetny mebel do reprezentacyjnego przedpokoju, w którym Ty lub Twoi goście potrzebują siedziska, aby zdjąć lub założyć obuwie. Pufy skórzane są tez idealnym uzupełnieniem salonu pozwalając oprzeć stopy podczas oglądania telewizji lub usiąść przy niskiej ławie podczas gry w szachy z przyjacielem. Modele z naszej kolekcji są praktyczne, efektowne i eleganckie, pasujące nawet do bardzo wykwintnych wnętrz.

Pufy na wymiar

Pufa to mebel ceniony przede wszystkim za jego praktyczność, dlatego tak bardzo istotne jest, aby spełniała nasze oczekiwania pod względem stylizacji oraz wielkości. Nie zawsze mamy możliwość znaleźć w sklepie gotowy produkt, który idealnie wpasuje się we wnękę pomiędzy regałami lub zmieści w niewielkim schowku czy załomie ściany w korytarzu. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest pufa na wymiar, która możesz zamówić w takiej wielkości i formie, jaka najbardziej spełnia twoje oczekiwania. W tej kategorii znajdziesz propozycje wzorów puf o różnych konstrukcjach, prostokątne i kwadratowe, umieszczone wprost na podłożu albo wyposażone w nóżki i dodatkową poduszkę. Każdy z modeli zamówisz w takich proporcjach, jakich potrzebujesz. Pufy na wymiar pomogą Ci w ekonomicznym zagospodarowaniu wnętrza, albo umożliwią wyposażenie wnętrza, które przewiduje wypełnienie siedziskiem wnęki o określonych proporcjach czy też uzupełnienie nim wąskiej przestrzeni w regale. Pufy na zamówienie oferujemy w wielu rozmiarach i kolorach tapicerki, dlatego idealnie dostosujesz ich wygląd do swoich potrzeb i planowanej aranżacji.

na stronie
Showing 1 - 24 of 56 items

Top