Country - tkaniny na sofy fartuchowce

Country flowers

Cechy:
  • Termin realizacji : 15 dni roboczych
  • Gwarancja : 2 lata
    140 cm

96,00 zł brutto.

Wymiary:

  • szerokość 140 cm 
  • skład: 100% poliester, 
  • Test Martindale 75 000
  • zastosowanie- zasłony, poduszki, tapicerka meblowa


COUNTRY z uporządkowanymi drobnymi prążkami, COUNTRY FLOWER ze stylizowanym wzorem roślinno-kwiatowym oraz COUNTRY GEOMETRIC oparta na motywach zaczerpniętych z włoskich strojów ludowych. Wszystkie są utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Królują tu lawendy, oliwki, lazurowe niebo i spalona słońcem ziemia. Brak intensywnych barw, zróżnicowanych faktur i ostrych kontrastów powoduje, że kolekcja emanuje spokojem i naturalnością.


Tkaniny COUNTRY Collection trudno chłoną zanieczyszczenia a fakt, że większość z nich można łatwo usunąć za pomocą czystej wody sprawia, że mamy do czynienia z kolekcją zupełnie wyjątkową. To wynik ochrony, jaką daje tkaninom ZERO SPOT SYSTEM.


Bez wątpienia COUNTRY Collection, to świeże i oryginalne zestawienie tkanin, doskonale pasujące do różnych odcieni drewna, szkła czy szlifowanych metali. To także nowe spojrzenie na potrzeby rynku i oczekiwania coraz bardziej wymagającego klienta a jednocześnie nawiązanie do tradycji i stylu włoskich tkanin.


Podana cena za metr bieżący materiału. Ilość sztuk to ilość metrów zakupionych przez Ciebie.

*Dopuszczalne są nieznaczne różnice odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.  Istnieje możliwość, że kolory tkanin na zdjęciach różnić się będą od koloru danej tkaniny w rzeczywistości. W celu dokładnego dobrania koloru prosimy zamówić próbkę wybranej tkaniny. Wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

tel.  14 61 00 173  
kom. 784 644 133
biuro@meblefox.com

Szerokość140
Termin realizacji15 dni roboczych
Gwarancja2 lata

Produkty Powiązane

Top