Celtic uni - tkaniny tapicerskie strukturalne

Celtic_uni_904

Cechy:
  • Termin realizacji : 15 dni roboczych
  • Gwarancja : 2 lata
    140 cm

114,00 zł brutto.

Wymiary:

  • szerokość 140 cm 
  • skład: 100% Poliester (PL)
  • Martindale test 70 000
  • zastosowanie- poduszki, tapicerka meblowa


CELTIC Collection to wzory i faktury, które wcześniej zarezerwowane były wyłącznie dla tkanin 
odzieżowych. To właśnie z nich czerpie inspiracje nowa kolekcja. Gdy patrzymy na szkocką kratę tkaniny CELTIC PLAID oraz melanżową jodełkę CELTIC UNI, oczyma wyobraźni widzimy elegancką marynarkę brytyjskiego dżentelmena, ale również ciepły szal lub gruby pled, którym możemy się otulić w jesienny, mglisty wieczór. Dodatkowym elementem w kolekcji CELTIC jest PANAREA – tkanina „kameleon”, zmieniająca kolor w zależności od kąta patrzenia. Jest ona wykonana z dwóch, kontrastowych w stosunku do siebie, rodzajów włókien a użycie odpowiedniego rodzaju splotu powoduje, że pod pewnym kątem widoczne staje się tylko jedno z nich.

Tkaniny z kolekcji CELTIC Collection można stosować jako tkaniny tapicerskie i dekoratorskie. Zdecydowane, żywe kolory wnoszą sporo pozytywnej energii. Sofa tapicerowana takim materiałem genialnie wkomponuje się zarówno w ciepłe, stylowe wnętrze, jak i w nowoczesny minimalizm. Modna obecnie intensywna kolorystyka, znajduje w tej kolekcji swoje pełne odzwierciedlenie. Tkaniny tworzące kolekcję CELTIC są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku, a jednocześnie trwałe i bezproblemowe w użytkowaniu. Wpływa na to skład tkanin, bowiem włókna poliestrowe nadają im delikatności dotyku oraz pozwalają na zastosowanie Zero Spot System – unikatowej technologii utrudniającej wnikanie płynów i ułatwiającej usuwanie wszelkiego rodzaju plam.

Podana cena za metr bieżący materiału. Ilość sztuk to ilość metrów zakupionych przez Ciebie. 

*Dopuszczalne są nieznaczne różnice odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.  Istnieje możliwość, że kolory tkanin na zdjęciach różnić się będą od koloru danej tkaniny w rzeczywistości. W celu dokładnego dobrania koloru prosimy zamówić próbkę wybranej tkaniny. Wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

tel.  14 61 00 173  
kom. 784 644 133
biuro@meblefox.com

Szerokość140
Termin realizacji15 dni roboczych
Gwarancja2 lata

Produkty Powiązane

Top