Barbaa - tkaniny przyjazne zwierzętom

Barbaa cream

Cechy:
  • Termin realizacji : 15 dni roboczych
  • Gwarancja : 2 lata
    140 cm

133,00 zł brutto.

Wymiary:

  • szerokość 140 cm 
  • skład: Powierzchnia 100 % Poliamid, pokryta teflonem
  • 65% Poliester, 35% Bawełna
  • Martindale 150 000 cykli
  • zastosowanie- tapicerka meblowa, dekoracje
  • do prania wodnego 

Prezentowana tkanina Barbaa, to tkanina flock . Charakteryzuje się dużą mięsistością, lekko mechatą i bardzo przyjemną w dotyku strukturą przypominającą futerko. Nie posiada wyraźnego wzoru za to jest dostępna w szerokiej palecie najmodniejszych naturalnych pastelowych odcieni, które doskonale wpiszą się we wnętrza w stylu skandynawskim ale i prowansalskim czy nowoczesnym.

Do cech tej tkaniny wartych podkreślenia należą możliwość wielokrotnego czyszczenia tkaniny bez utraty jej właściwości, zarówno koloru jak i grubości oraz faktury. Samo czyszczenie jest bardzo proste ponieważ plamy można zmyć jedynie wodą bez użycia jakiegokolwiek detergentu a dodatkowym atutem tej tkaniny jest to że każda wylana na nią substancja nie wsiąknie w nią, tylko będzie się utrzymywała na jej powierzchni w formie kropelek, które wystarczy strzepnąć. 

PIELĘGNACJA

Tkanina jest poddawana innowacyjnym procesom produkcyjnym, w wyniku których tworzona jest jej bariera ochronna. Nylonowe włókna zapewniają niewiarygodną odporność na plamy i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Krok 1
Dzięki unikalnym właściwościom tkaniny (wstępna hydrofobowość) rozlany płyn gromadzi się na jej powierzchni przez co może zostać łatwo usunięty za pomocą suchej ściereczki lub ręcznika papierowego. Wystarczy go przyłożyć i poczekać na wchłonięcie zabrudzenia.

Krok 2
Pozostałe zabrudzenia wystarczy usunąć wodą, przy pomocy szczoteczki wykonując delikatne ruchy aż do całkowitego zaniknięcia plamy. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń można użyć środków czyszczących na bazie wody, nie czyścić chemicznie, nie wybielać. Nie używać suszarki, pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.

Krok 3
Tak jak wszystkie rodzaje dobrego aksamitu, tkanina nylon welur,  jest wrażliwa na zagniecenia, co uwydatnia naturalne piękno materiału. Wszelkie powstałe zagniecenia można usunąć lekkim strumieniem pary.

Krok 4
Po wyschnięciu podnieść włos, wyczesując delikatną szczoteczką.

*Dopuszczalne są nieznaczne różnice odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.  Istnieje możliwość, że kolory tkanin na zdjęciach różnić się będą od koloru danej tkaniny w rzeczywistości. W celu dokładnego dobrania koloru prosimy zamówić próbkę wybranej tkaniny. Wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

Możliwość zamówienia do 7 sztuk darmowych próbek tkanin. 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

tel.  14 61 00 173  
kom. 784 644 133
biuro@meblefox.com

Szerokość140
Termin realizacji15 dni roboczych
Gwarancja2 lata

Produkty Powiązane

Top